I ove godine ususret Feste sv. Vlaha, na Kandeloru, u dubrovačkoj je Luži na zadovoljstvo vinoljubaca održana tradicionalna "Festa od vina". Dubrovčani su tako mogli kušati birana vina iz podruma diljem županije, te butelje najboljih vina kupiti po promotivnim cijenama.
Događaj koji ove godine bilježi svoje treće izdanje značajan je za promidžbu vina Dubrovačko-neretvanske županije s ciljem povećanja potrošnje autohtonih vina na domaćem i stranom tržištu. Organizatori su festa Dubrovnik u suradnji s županijskom Gospodarskom i obrtničkom komorom Dubrovnik.
dubrovacki.hr