Hrvatski sommelier klub (HSK) raspisuje kandidaturu za organizaciju 15. prvenstva sommeliera Hrvatske.
Potrebni podaci, preduvjeti i obveze organizatora su navedeni kako slijedi:
- Stručni organizator Prvenstva je Hrvatski sommelier klub, a tehničku organizaciju preuzima organizator
- 15. prvenstvo sommeliera Hrvatske održati će se u travnju ili svibnju 2011. godine u terminu koji će dogovoriti HSK i organizator, a trajat će dva dana
- Na natjecanju se može očekivati do 30 natjecatelja i do 15 članova Ocjenjivačkog suda
- Organizator treba osigurati o svom (sponzorskom) trošku:
- smještaj i prehranu za natjecatelje, suce, Organizacijski odbor HSK-a i posebno pozvane goste (cca. 55 osoba, za veliku većinu 2 noćenja/ puna pansiona)
- dobre prostorno-tehničke uvjete za održavanje Prvenstva(li>
- javno održavanje finalnog dijela
- svečanu večeru s proglašenjem rezultata
- najveći mogući publicitet
- tehničku podršku (računalo, tiskanje priznanja, printanje, fotokopiranje i sl.)
- Animiranje sponzora primarno je zadatak organizatora, a HSK će pružiti svu potrebnu aktivnu pomoć i utjecaj
- HSK će provesti stručni dio natjecanja u suradnji s organizatorom, pružiti svu moguću pomoć i prenijeti iskustva stečena u nacionalnim i međunarodnim natjecanjima.
Mol se zainteresirani podnijeti kandidaturu pisano na adresu ili e-mail adresu ureda Hrvatskog sommelier kluba do 31.01.2011., a za sva pojašnjenja, dodatne informacije i pitanja stojimo Vam na raspolaganju.
Na svaki upit HSK će odgovoriti pisano kako bi se što točnije obrazložilo kako ispuniti navedene uvjete.
Hrvatski sommelier klub
Mletačka ulica 12
52100 Pula, Hrvatska
tel: +385 (0)52 222 385
fax: +385 (0)52 222 395
email: info@sommelier.hr
url: www.sommelier.hr
Veljko Ostojić, predsjednik HSK